خانه

Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd.

نمایه شرکت

Wuxi Clare International Trading Co.، Ltd ، یکی از شرکت های پیشرو در بخش فولاد ضد زنگ در چین؛ به طور مداوم خود را در حال پیشرفت، خود را ثابت در بخش، از نظر بازاریابی و امنیت، که در کار بر روی مشتری در تغییر شرایط بازار مصالحه نیست و بهترین نشان دهنده مشارکت با TISCO، BAO STEEL، LISCO و دیگر تولید کنندگان فولاد چین یک تجارت مداوم است

Wuxi Clare International Trading Co. Ltd، که از سال 2006 شروع به فعالیت کرد، فعالیت خود را با 25 سال تجربه تجربیات فردی و خانوادگی گسترش داد، به ویژه در زمینه فولاد ضد زنگ مانند METAL، STEEL، مواد شیمیایی مواد خام.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

تاریخ ما

Wuxi Clare International Trading Co.، Ltd. شرکت واردات و صادرات با تجهیزات پردازش پیشرفته و نیروی قوی فنی است.

شرکت ما بازارهای بین المللی را توسعه داده و محصولات در بسیاری از کشورها مانند سنگاپور، اندونزی، کره جنوبی، دبی، پاکستان، سریلانکا، ویتنام، ایران، مالزی، مکزیک، شیلی، برزیل، هلند، ایتالیا، بلژیک، روسیه، مولداوی، پاراگوئه، اروگوئه، آلمان، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا و غیره بیش از 40 کشور. معمولا ما بیش از 500 تن مواد فولادی ضد زنگ موجود در انبار داریم؛ بنابراین W می تواند زودتر تحویل هم ترتیب دهد؛ همچنین ما امیدواریم که بتوانیم با شرکت محترم شما همکاری کنیم!

Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd. Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd. Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd. Wuxi Clare International Trading Co.,Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%